IN DE GLORIA

Beeld van een man
Vrijdag 19 november 2010 - 20:00
Toneel      nr: 1025     prijs:
€ 12,00

Onder de naam “In de Gloria” staan  Gerrit Kistemaker en Willemien Vissers weer samen op de planken. Geen cabaret, of film deze keer, maar weer eens in een heerlijk blijspel.

Met deze eenmalige productie brengen ze voor zichzelf een 40 jaar sluimerende wens tot leven. In 1970 speelden zij bij toneelgroep Horssen , toen nog als onervaren broekies,  samen het (on)echte paar Janus en Josefien in het blijspel “Beeld van een man”. Nu 40 jaar later, waarin zij de meest uiteenlopende typetjes hebben gespeeld, zijn ze nog lang niet op elkaar uitgekeken. Integendeel, de chemie is er nog altijd en ze hebben nog ideeën genoeg.

Voor deze productie hebben ze een greep gedaan uit het grote aanbod van succesvolle speelsters en spelers uit Maas en Waal e.o.: Adrie Wiegers-Horssen, Erna Steeg- Winssen, Gerrit Kistemaker-Horssen, Hans van Oijen-Boven-Leeuwen, Karel van den Beld-Druten, Paul Soetekouw-Wamel, Robbert den Bekker-Druten, Wies Berris-Visschers-Wijchen en Willemien Vissers-Horssen.

Allemaal hebben zij  hun sporen verdiend in het amateurtoneel en/of de amateurfilm.Wat ze ook allemaal gemeen hebben is, dat ze het amateurtoneel een warm hart toe dragen.De combinatie van talent, gedrevenheid en enthousiasme zorgt er voor dat ze met z´n allen garant staan voor een heerlijk avondje uit in uw eigen regio.

“Beeld van een man” gaat over Janus en Josefien (twee oude bekenden van elkaar) die toevallig tegelijkertijd hebben gesolliciteerd op de functie van hulp in de “hofhouding” van de barones. Zij worden aangenomen als “echtpaar” en krijgen de onmogelijke taak zich te ontfermen over een levensgroot beeld van Napoleon. Met gevaar voor eigen leven storten ze zich op de nieuwe baan. Zij worden daarbij zowel geholpen als tegengewerkt door de overige huisgenoten.

Vanaf eind mei kan men ook telefonisch kaarten bestellen bij Adrie Wiegers in Horssen, telefoon 0487-541620.